کسب درآمد از اینترنت

سیستمهای PerClick یک سیستم جاافتاده و تثبیت شده در سطح اینترنت است که تا امروز امتحان خود را بارها برای خیلی ازما پس داده است. الان هم این سایت ها رو به شما پیشنهاد میدم.

١ )
http://www.grandptc.com/index.php?ref=farid343

پس از وارد شدن به سایت بالا میتونین از قسمت register عضو شوید.
درباره سایت:
1-به ازای هر کلیک 1 دلار بهت میده.
2-به ازای هر عضویت 10 دلار بهت میده.
3-50درصد درآمد زیر مجموعتون رو به شما پورسانت میده. (مثلا اگه زیر مجموعه شما 100 دلار در بیاره به شما 50 دلار پورسانت داده میشه.)
4 -بعد از اینکه موجودی شما که در اکانتتون مشخصه به هزار دلار رسید. میتونید به حساب پی پال یا آلرت پی تون منتقل کنید و پس از اون به صرافی های معتبر هر شهر برید و شماره حسابتون رو بدید و پول نقد بگیرید. این رو در نظر داشته باشید که احتیاجی نیست شما حسابی باز کنید. خود سایت وقتی درامدتون به هزار دلار رسید شماره حسابتون رو بهتون میده.
داشتن حساب پی پال و آلرت پی مجانی هست و فقط باید در یکی از این دو حساب عضو بشید تا یه شماره حساب بهتون بده. همین. این کارو هم خود سایت براتون انجام میده.
نکته: وقتی ثبت نام کردی و وارد اکانتت شدی به قسمت Earning Area که سمت راستت هست برو و از اونجا به قسمت Click Links برو و روزانه سایت حدود 10 لینک 1 دلاری واست میزاره که باید روش کلیک کنی و بزاری تایمر 30 ثانیه به صفر برسه بعد میگه روی مثلا 7 کلیک کن و شما هم روی 7 کلیک میکنی و میزاری دوباره صفحه لود بشه و به همین راحتی 1 دلار کاسب میشی و همین طور واسه بقیه لینک هایی که بهت میده این کار رو انجام میدی.
توجه! : چند لینک رو هرگز با هم باز نکنید. وقتی کار یک لینک تمام شد روی لینک بعد کلیک کنید. وگرنه حساب شما بالا نمیرود. بعد اینکه هر روز به سایت سر بزنید چون لینک های شما فقط در همان روز برای شما قابل مشاهده هستن.

-------------------------------------------------------------------------------------

٢ )

http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=farid343
پس از وارد شدن به سایت بالا میتونین از قسمت create account عضو شوید.
درباره سایت:
1-به ازای هر کلیک 10 دلار بهت میده.
2-50درصد درآمد زیر مجموعتون رو به شما پورسانت میده. (مثلا اگه زیر مجموعه شما 1000 دلار در میارند به شما 500 دلار بابت پورسانت داده میشه).
3- بعد از اینکه موجودی شما که در اکانتتون مشخصه به ده هزار دلار رسید. میتونید به حساب پی پال یا آلرت پی تون منتقل کنید و پس از اون به صرافی های معتبر هر شهریا شرکتهای مربوطه که اطلاعاتشو بهتون میدم برید و شماره حسابتون رو بدید و پول نقد بگیرید. این رو در نظر داشته باشید که احتیاجی نیست شما حسابی باز کنید. خود سایت وقتی درامدتون به 10000 دلار رسید شماره حسابتون رو بهتون میده.
داشتن حساب پی پال و آلرت پی مجانی هست و البته تو ایران با هزینه کم میشه باز کرد و فقط باید در یکی از این دو حساب عضو بشید تا یه شماره حساب بهتون بده. همین. این کارو هم خود سایت براتون انجام میده.
اگه یه خورده صبور باشی و چند دقیقه وقت بزاری و این کارا رو که گفتم بکنی شما هم مثل من به آرزوهاتون میرسید.
نکته: وقتی ثبت نام کردی و وارد اکانتت شدی به قسمت Earning Area که سمت راستت هست برو و از اونجا به قسمت Click Links برو و روزانه سایت حدود 10 لینک 10 دلاری واست میزاره که باید روش کلیک کنی و بزاری تایمر 60 ثانیه به صفر برسه بعد میگه روی مثلا 7 کلیک کن و شما هم روی 7 کلیک میکنی و میزاری دوباره صفحه لود بشه و به همین راحتی 10 دلار کاسب میشی و همین طور واسه بقیه لینک هایی که بهت میده این کار رو انجام میدی.
توجه! : چند لینک رو هرگز با هم باز نکنید. وقتی کار یک لینک تمام شد روی لینک بعد کلیک کنید. وگرنه حساب شما بالا نمیرود. بعد اینکه هر روز به سایت سر بزنید چون لینک های شما فقط در همان روز برای شما قابل مشاهده هستند.

/ 1 نظر / 34 بازدید
معرفی سایت

سلام برای آشنایی با سیستم های کسب درآمد ایرانی میتونید از وبلاگ ما بازدید کنید